Yanlış iç çamaşırı seçimi istenmeyen sonuçlar doğurur

Vajinanın kararması neden olur iç çamaşırı seçimi önem taşıyor!
Vajina kararması neden olur? Vajina kararması için doğal yöntemler nelerdir? İşte vajina kararmasına dair tüm merak edilenler!

  • 25 Şubat 2019
  • 120 kez görüntülendi.
Yanlış iç çamaşırı seçimi istenmeyen sonuçlar doğurur

Bikini bölgesinde meydana gelen kararmaların çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Bu nedenler genellikle fark etmeden yapılan hataların sonuçları olarak ortaya çıkmaktadır. Bu hataların neler olduğuna gelin hep beraber bakalım. Peki vajina kararması neden olur? Vajina kararması için doğal yöntemler nelerdir? Vajina nasıl beyazlatılır? İşte vajina kararmasına dair tüm merak edilenleri sizler için hazırladık.

VAJİNA KARARMASINA NEDEN OLAN PEK ÇOK ETKEN BULUNMAKTADIR

Vajina kararmasına neden olan pek çok etken bulunmaktadır. Bunlar; ağda, jilet kullanımı, yanlış epilasyon aletleri, aşırı terleme gibi şeylerden kaynaklanmaktadır. Bazen de vajinada olan kararmalar doğuştan olabilir. Özellikle teni esmer olan kişilerin genellikle bikini bölgesi koyu renklidir. 

HAMİLELİK DÖNEMİNDE HORMONLARA BAĞLI OLARAK KARARMAKTADIR 

Vajina bölgesinde ortaya çıkan kararmalar hormonal değişikliklerden de kaynaklı olabilmektedir. Özellikle hamilelik döneminde bu değişim gözle görülür bir hal almaktadır. Bu dönemde östrojen hormonunun fazla salgılanması gerek vajina da gerek koltuk altı bölgesinde kararmalara sebebiyet vermektedir. 

İÇ ÇAMAŞIRI SEÇİMİNE ÖZEN GÖSTERİN 

Özellikle vajinada ortaya çıkan terlemeler sonucunda oluşan kararmalarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız iç çamaşırı seçimine özen göstermelisiniz. Terleten çamaşırlar seçmek yerine sağlıklı terletmeyen iç çamaşırlarını tercih edin. 

LAZER İLE VAJİNA BEYAZLATMA 

Bunun yanı sıra vajinayı beyazlatmak için bazı yöntemlerde bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi lazer ile vajina beyazlatmadır. Bu işlem toplam olarak 25 dakika sürmektedir. Ağrı ya da sızı olmaması için vajina bölgesine anestezik bir krem sürülmektedir. Tıbbi yöntemlerden uzak durmak istiyorsanız doğal yolları da deneyebilirsiniz. 

PORTAKAL İLE VAJİNA BEYAZLATMA 

Portakalın kabuklarını ezin ve bir miktar yoğurtla karıştırın.  Bikini bölgesi( vajina) kararması olan bölgeye belirli aralıklarla uygulayın.

 SALATALIK İLE VAJİNA BEYAZLATMA 

Limonun suyunu ve salatanın suyunu sıkın. İki suyuda birbirine karıştırın. Daha sonra bu bölgeye karışımı sürün ve 15 dk bekletin.

LİMON SUYU İLE VAJİNA BEYAZLATMA 

Limon suyu ile bir miktar lor peynirini karıştırın. Bikini bölgenize(vajina) karışımı uygulayın. Rengi açılana kadar belirli aralıklarla tekrarlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ