Oversize trendi geri döndü: Geç kalmadan deneyin!

  • 25 Şubat 2019
  • 93 kez görüntülendi.
Oversize trendi geri döndü: Geç kalmadan deneyin!

Montlar, kazaklar, jeanler… Hepsini üst üste giyebileceğiniz nefis trend geri döndü. 2000’li yıllarda Victoria Beckham’da görmeye oldukça alıştığımız geniş paçalı jeanler üzerine geniş yakalı gömlek stilinin, 2019 caddelerinde giyileceği söylenseydi muhtemelen biz de şaşırırdık. Ama artık şaşırmak yok. 2018 yaz sonunda birkaç parça model deneyen tasarımcılar artık koleksiyonlarının büyük bir bölümünü oversize yapmayı tercih ediyor.

Oversize trendi

Birçok markanın mağaza wall köşelerinin neredeyse tamamını oversize stiline ayırdıkları büyük bir gerçek. Diğer yandan artık insanlar her yerde stok sonu satılan koca koca çirkin sneakers’ları kombin yapabilmek için, 70-80 yıllarından kalan jeanlerini saklamak zorunda değiller. Gündüz rahat; gece şık gözükmek isteyenlerin içi rahat olsun!

Sabah saatlerinde ofis için giydiğiniz kazak ve jeanizin altındaki sneakersı çıkararak, ince topuklu ayakkabıyla geceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İyi giyinmek için rahat hissetmeniz önemli. Bu trend ile XL giyerek XL hissetmenin zevkine ulaşabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ