Bir Yıldır Aşk Yaşayan Deniz Seki ve Tayfun Topal Ayrıldı

Şarkıcı Deniz Seki, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı işletmeci Tayfun Topal ile yollarını ayırdı. Çiftin ayrılıklarında neden olarak Seki’nin yoğun iş temposu gösterildi.

  • 18 Şubat 2019
  • 39 kez görüntülendi.
Bir Yıldır Aşk Yaşayan Deniz Seki ve Tayfun Topal Ayrıldı

Verdiği kilolarla bambaşka birine dönüşen ünlü şarkıcı Deniz Seki, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Tayfun Topal’la ayrıldı.

YOLLARINI AYIRDI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının haberine göre, yaklaşık 1 yıldır aşk yaşayan Deniz Seki ile işletmeci sevgilisi Tayfun Topal, sürpriz bir şekilde ilişkilerine nokta koydu.

YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA UYUM SAĞLAYAMADI

Çiftin ayrılık nedeni de çok görüşememeleri. Deniz Seki’nin yoğun konser temposu ve Tayfun Topal’ın yoğun çalışma şartları çiftin ayrılığına neden oldu.

TAYFUN TOPAL KİMDİR?

1977 doğumlu Tayfun Topal, Star TV’ de yöneticilik yaptı. Daha sonra televizyon programları ve Kolpaçino filminin yapımcılığını üstlendi. Çağla Şikel ile Alişan’ın ‘Her şey Dahil’ programını yaptı.

2003 yılından Jüpiter Grubu kuran Topal, yeme-içme sektörünün en büyüklerinden biri oldu. İstanbul ve Bodrum’da People, Grey, Hazine, Nezih gibi tanınmış 20 mekanın sahibi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ