Ahmet Kural’dan Uyuşturucu Açıklaması: Bir Takım Hatalarım Oldu

Sıla Gençoğlu’nu dövdüğü iddiasıyla mahkemelik olan ve yıllar önce uyuşturucu kullandığı ortaya çıkan Ahmet Kural, yaptığı açıklamada ‘Herkes gibi benim de hatalarım oldu’ diyerek kendisini savundu.

  • 15 Mart 2019
  • 507 kez görüntülendi.
Ahmet Kural’dan Uyuşturucu Açıklaması: Bir Takım Hatalarım Oldu

Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz aylarda sevgilisi Ahmet Kural’dan şikayetçi olduğunu söyleyerek şikayetçi oldu. Önceki hafta hakim karşısına çıkan Ahmet Kural’ın 2009 yılında uyuşturucu kullandığı ortaya çıktı.

Sabah Gazetesi’ne röportaj veren Kural, çıkan haberlerin doğru olduğunu belirterek, ‘Herkesin geçmişte hataları vardır’ dedi.

‘GEÇMİŞTE BİR TAKIM HATALARIM OLDU’

Sıla’ya şiddet uyguladığı iddia edilen Ahmet Kural’ın uyuşturucu madde kullandığı ve üzerinde bulundurduğu ortaya çıktı. Oyuncu, duruşma sonrası ortaya çıkan haberler hakkında açıklama yaparak şunları söyledi: ‘Her insan gibi benim de geçmişte birtakım hatalarım oldu. İster özenti deyin, ister meraktan deyin; bundan 10 yıl önce 2009 yılında, maalesef böyle istenmeyen bir olayı yaşadım.

‘KARŞI TARAFIN STRATEJİK OYUNU, BENİ SUÇLU GÖSTERMEYE ÇALIŞIYORLAR’

2009’da hakkımda açılan dava, 2014’te karara bağlandı ve hükmün açıklanması geri bırakıldı. Şimdi bildiğiniz gibi yeni bir dava süreci yaşıyorum. Alakasız eski bir dava dosyasının tozlu raflardan indirilip 10 yıl sonra sırf bir ceza alabilmem için mahkemede karşıma çıkarılmasını, karşı tarafın stratejik bir oyunu olarak görüyorum. Potansiyel bir suçlu gibi gösterilmem için bu konuyu gündeme taşıdıklarını biliyorum.’

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ