Marmara’da Yakalanan 80 Kiloluk Kılıç Balığı, 2 Bin 800 Liraya Satıldı

Çanakkaleli balıkçılar tarafından yakalanan 2 metre boyunda 35 kilo ağırlığındaki kılıç balığı tezgaha gelir gelmez satıldı. Kilosu 80 liradan satılan balık 2 bin 800 liradan alıcı buldu.

  • 23 Şubat 2019
  • 36 kez görüntülendi.
Marmara’da Yakalanan 80 Kiloluk Kılıç Balığı, 2 Bin 800 Liraya Satıldı

Marmara denizi açıklarında balıkçıların ağlarına takılan 2 metrelik kılıç balığı Balıkesir’de 2 bin 800 liradan meraklı bir müşteri tarafından tezgaha düşer düşmez satın alındı.

KİLOSU 80 LİRADAN SATILDI

Çanakkaleli balıkçılar tarafından Marmara Denizi açıklarında yakalan 2 metre boyunda 35 kilo ağırlığındaki kılıç balığı tezgaha düşer düşmez kilosu 80 liradan meraklı bir müşteri tarafından satın alındı. Tezgahta özellikle dili dışarıda bir şekilde sergilenen ve görenleri hayrete düşüren kılıç balığı kısa bir sürede alıcısını buldu.

‘BALIK ÇEŞİTLERİMİZ BOLLAŞTI’

Balıkesirli balıkçı Orhan Yıldız bir kaç günden bu yana fırtına nedeniyle balığın az çıktığına dikkat çekerek ‘Havaların düzelmesiyle birlikte şuan da balık çeşitlerimiz bollaştı. Bugün kılıç balığımız var Çanakkale denizi açıklarında yakalandı. Tezgahımızda ki kılıç balığımız toplam 35 kilo ağırlığında kilosu 80 liradan satışa çıkarttık. Kılıç balığımız tezgaha düşer düşmez bir meraklı müşterimiz tarafından satın alındı’ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ