Afyonkarahisar’da 15 Kişinin Alınacağı 6 Aylık İşe, 1040 Kişi Başvurdu

Afyonkarahisar’da İŞKUR İl Müdürlüğünün, 6 aylığına 15 kişilik personel arayışını duyan vatandaşlar, uzun kuyruklar oluşturdu. 15 kişilik kadro için bin 40 kişi başvurdu.

  • 26 Şubat 2019
  • 39 kez görüntülendi.
Afyonkarahisar’da 15 Kişinin Alınacağı 6 Aylık İşe, 1040 Kişi Başvurdu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne alınacak 15 kişi için yapılan kura çekimi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.Kura çekimi Afyonkarahisar 3. noteri katibi Hüseyin Derin huzurunda yapıldı.

15 KİŞİLİK KADRO İÇİN UZUN KUYRUKLAR OLUŞTU

Kura çekimi öncesi başvurularla ilgili bilgi veren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Yasin Evcin, merkez ve 4 ilçede görev yapacak 15 kişilik kadro için bin 40 kişinin başvurduğunu, daha önce engelli ve eski hükümlülere öncelik tanınarak ayrı bir kura çekildiğini kaydetti. Vatandaşlar, iş için uzun kuyruklar oluşturup heyecanla bekledi.

BAŞVURU SAHİPLERİ KURA ÇEKTİ

Açıklamanın ardından kura çekimi yapılacak cam fanusa konulan isimler, kuraya gelen başvuru sahipleri tarafından çekilerek belirlendi. Kura çekiminde adı çıkanlar İŞKUR tarafından belirlenen işe başlama takvimine göre işe başlayacak ve 6 ay boyunca çalışacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ